UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 16108009
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:43
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:43